یکشنبه,۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۲۲:۳۸
طراحی داخلی مدرن و بالا بردن کیفیت زندگی با سقف های کاذب کناف

طراحی داخلی مدرن و بالا بردن کیفیت زندگی با سقف های کاذب کناف

سقف های کاذب مشبک و یکپارچه کناف

ساختار سقف کاذب کناف در دو نوع یکپارچه و مشبک تولید و عرضه می شود که یکی از مهمترین مزایای این ساختار نصب و اجرای سریع و آسان آن است. در اجرای سقف کاذب کناف ابتدا شبکه پروفیل های فلزی به وسیله آویزهای قابل تنظیم به سقف اصلی متصل می شوند و سپس در ساختار یکپارچه پنل های گچی یا سیمانی به زیرسازی فلزی پیچ می شوند و در ساختار مشبک تایل های سقفی به صورت وزنی درون شبکه فلزی قرار می گیرند.

سقف های کاذب مشبک کناف با تایل های گچی ساده و تایل های آکوستیک کناف و همچنین تایل های معدنی و فلزی ای ام اف AMF در طراحی های اختصاصی و اشکال مختلف محدب، مقعر و تلفیقی در رنگ ها و ابعاد متنوع تولید می شود. سقف های مشبک کناف با قابلیت های متعدد از جمله جذب صدا و ویژگی آکوستیکی، مقاومت در برابر حریق و رطوبت، قابلیت شستشو، تصفیه هوا، عایق حراراتی مناسب، قابلیت بازیافت و تعمیر آسان بنا بر نیاز مشتریان طراحی شده است.

سقف های کاذب یکپارچه داخلی و خارجی کناف و آکوآپنل AQUAPANEL نیز با ویژگی های مقاومت در برابر حریق و رطوبت(قارچ و کپک)، وزن سبک، جذب صوت و عدم انعکاس صوت، تولید و عرضه می شوند. سقف های کاذب مشبک و یکپارچه کناف را می توان در طراحی های مدرن و بر اساس کاربری مورد نظر بصورت ترکیبی نیز اجرا کرد.

 

 

انتخاب سقف کاذب مناسب برای انواع کاربری های مسکونی، تجاری، صنعتی و خدماتی

همانگونه که پیشتر اشاره شد، سقف های گچی یکپارچه کناف، سقف های سیمانی یکپارچه آکوآپنل AQUAPANEL و سقف های مشبک ای ام اف AMF  انواع مختلف و قابلیت های  بسیار متنوع و گسترده ای دارند که هر کدام برای کاربری های خاص مسکونی، خدماتی، صنعتی و تجاری می تواند مورد استفاده قرارگیرد. در کاربری های مسکونی می توان از انواع سقف های یکپارچه و سقف های مشبک گچی و معدنی استفاده کرد.

در کاربری های تجاری و اداری می توان از گروه تایل های ترماتکس ای ام اف AMF  THERMATEX و همچنین گروه تایل های اکومین ای ام اف ECOMIN AMF ، گروه تایل های استار، فاین فرسکو و فاین استراتوس استفاده کرد. علاوه بر مدل های نامبرده می توان از گروه تایل های هرادیزاین ای ام اف AMF Heradesign و گروه تایل های ترماتکس مدل های سونیک و واریولاین برای اجرای طرح های خاص چوبی و فلزی و ایجاد فضاهای محدب و مقعر استفاده کرد. تایل های فلزی کناف ای ام اف گروه موندنا نیز در کاربری های نامبرده قابل استفاده است.

در کاربری های خدماتی و صنعتی که در معرض رطوبت دائم قرار دارند مانند بیمارستان، استخر، سرویس های بهداشتی و آشپزخانه های صنعتی بهتر است از انواع سقف کاذب مقاوم در برابر رطوبت از جمله سقف یکپارچه آکوآپنل و سقف های مشبک ای ام اف گروه تایل های ترماتکس مدل آکوآتک و گروه تایل های تاپیک TOPIQ استفاده کرد. در فضاهای بیرونی مانند تراس یا طاق بیرونی با استفاده از سقف کاذب کناف با آکوآپنل و اسکای لایت نه تنها امکان اجرای طرح های دکوراتیو فراهم می شود بلکه از آسیب های ناشی از شرایط جوی و امکان رشد و گسترش قارچ و کپک جلوگیری می شود.

 

 

طراحی داخلی مدرن ساختمان امروزه تنها با استفاده از سقف های کاذب یکپارچه و مشبک و نورپردازی های کار شده در این ساختارها و ایجاد حجم های مختلف در سقف قابل حصول است.  تنوع در قابلیت ها و ویژگی های سقف های کاذب کناف از مزایای رقابتی این برند به شمار می آید. بدیهی ست اطلاع از ویژگی های فنی این ساختارها به انتخاب بهترین گزینه مورد نیاز می انجامد. برای دسترسی به اطلاعات فنی و انواع سقف های کاذب مشبک و یکپارچه، به کاتالوگ های “سقف های کاذب مشبک” و “ساختار سقف کاذب آکوآپنل اسکای لایت” در وبسایت کناف ایران مراجعه فرمایید و جهت دریافت پیشنهاد ساختار و یا مشاوره در انتخاب محصول مناسب، با مهندسین واحد پشتیبانی فنی و یا مهندسین فروش کناف در دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما:
آخرین تصاویر-پروژه ها
نمونه کار سقف کناف شیک نمونه کار کناف نمونه کارهای کناف برای اتاق خواب نمونه کارهای طراحی دکوراسیون نمونه کار سقف کاذب نمونه کارهای سقف کناف نمونه پروژه های سقف کاذب - کناف کابینت آشپزخانه نمونه کناف نمونه کناف نمونه کناف نمونه کناف
مجله زندگی بهتر